Soylu Osgb - Menderes - İzmir | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Soylu Osgb
Danışmanlık Sektöründedir.

Soylu Osgb Firma Kodu : 881 

Firma Tanıtım

İş sağlığı ve güvenliği eğitimi  çalışanların hem performans hem de sağlıklı bir çalışma yapabilmeleri için gerekli olan bilgi ve donanımları almasını sağlarken hem de aldığı eğitimlerle daha sağlıklı bir çalışma gerçekleştirerek hem maddi hem de manevi kayıpların önlenmesine yardımcı olmaktadır. Zorunlu hale gelmiş olan bu eğitimi alarak siz de işinizle ilgili oluşabilecek hatalarda sağlıklı bir davranış sergileyebilirsiniz. 

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Soner Soylu
Adres: Balbaros Mh. 452 Sk. No: 40/A Menderes / İZMİR / Menderes - İzmir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 850 - 8500809
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.soyluosgb.com.tr
E-Mail: info@soyluosgb.com.tr
Toplam Ziyaret: 6012
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 6.10.2015 10:58:18

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Soylu Osgb Anahtar Kelimeleri

izmir osgb, ortak sağlık güvenlik birimi

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1083984 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle