Reyyan Botanik - Menderes - İzmir | Diğer Firmalar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Reyyan Botanik
Diğer Firmalar Sektöründedir.

Reyyan Botanik Firma Kodu : 880 

Firma Tanıtım

Sulama sistemlerine bakıldığı zaman sulama sistemleri bahçelere döşenerek ekilmiş olan sebze veya meyveden daha fazla verim alınması amaçlanmaktadır. Bahçelere döşenen sulama sistemleri tüm sebze ve meyvelerin sudan faydalanacak şekilde döşenmektedir. Döşeme işlemi yapılan bahçe sulama sistemlerine bakıldığı zaman bahçe sulama sistemleri tek bir yerden açılıp yine tek bir yerden kapanmaktadır. Durumun böyle olması kişinin daha az yorulmasını sağlamaktadır. Bahçe sulama sistemleri ile günümüzde bakıldığı zaman bahçeden alınan verim artmış bulunmaktadır. Bahçe sulama sistemlerini tercih eden kişiler görmüş oldukları rahat ve verimden sonra bu sistemi herkese önermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Soner Soylu
Adres: Oğlanağası MahallesiF.Çakmak Cad.7006 Sk. No:40Menderes-İZMİR/TURKEY / Menderes - İzmir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 232 - 7834300
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.reyyanbotanik.com.tr
E-Mail: info@reyyanbotanik.com.tr
Toplam Ziyaret: 6192
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 6.10.2015 10:56:38

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Reyyan Botanik Anahtar Kelimeleri

izmir peyzaj düzenleme, botanik bahçesi, bahçe düzenleme izmir, sulama sistemleri izmir

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,34375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle