Manchester Ana Okulları - Merkez - İstanbul | Dersaneler Ve Kurslar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Manchester Ana Okulları
Dersaneler Ve Kurslar Sektöründedir.

Manchester Ana Okulları Firma Kodu : 1234 

Firma Tanıtım

 Misyonumuz  Çocuklarımızın sağlıklı, huzurlu ve güven dolu bir ortamda eğitim ve öğretimlerini gerçekleştirebilecek bir okul ortamı oluşturmak. Vizyonumuz      Öncelikle çocuklarımızın gereken değeri görebildikleri     Bireyler arası ilişkilerin öneminin vurgulanması     Çocuklarımızın merak ve hayal dünyalarının gelişmesi için teşvik edildiği  Kendine özgü biri olmanın önemsendiği  Çocuklarımızın gelişmlerine odaklanırken anne babaların da bu sürece ene tkin biçimde dahil edilmesi önceliklerimiz arasındadır. Bütün bunlarla amaçladığımız kaliteli bir öğrenmenin yanı sıra iyi bir insan olma bilincinin de çocuklarımıza aşılanmasıdır. Hedeflerimiz      Birbirini önemseyen ve güven duygusuna sahip çevreler oluşturmak     Çocuklarımızın gelişimine olanak sağlayan eğitim programları hazırlamak     İletişimin önemini benimseterek ikili ilişkilerini güçlendirmek     Çocuklarımızın her alanda yeteneklerini doğru kullanıp geliştirecekleri, kendi potansiyellerini farkedebilecekleri alanlar sunmak.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Haldun Saat
Adres: Nispetiye Mah Gazi Güçnar Sok Uygur İş Merkezi No:44 / A Dai 1 Zincirlikuyu / İstanbul / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0212 3372710 -
Fax - Cep: 05302380955 -
Web Site: www.mdoanaokullari.com
E-Mail: info@mdoanaokullari.com
Toplam Ziyaret: 5192
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 22.1.2016 17:40:13

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Manchester Ana Okulları Anahtar Kelimeleri

ingilizce anaokulu,yabancı hocalarla ders,ingilizce kreş,anaokulu ingilizcesi,ilköğretim hazırlık

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle