Manchester Dil Okulları - Beşiktaş - İstanbul | Dersaneler Ve Kurslar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Manchester Dil Okulları
Dersaneler Ve Kurslar Sektöründedir.

Manchester Dil Okulları Firma Kodu : 1233 

Firma Tanıtım

Manchester Dil Okulları olarak Genel İngilizce kurslarının yanı sıra aynı zamanda özel test sınavlarına hazırlık içinde kurs programları düzenlemektedir. Özelliklede uluslararası geçerliliğe sahip olan TOEFL, TOEIC VE IELTS ile ülkemizde düzenlenen YDS sınavlarından yüksek sonuç almak isteyen öğrencilere yönelik destek kursları da verilmektedir. Yine Manchester Dil Okulları olarak Tıp İngilizcesi, Pilot İngilizcesi ve İş İngilizcesi gibi meslek gruplarının ihtiyaç duyduğu özel kurs programlarımızda bulunmaktadır. English For Specific Purposes (ESP) olarak isimlendirilen özel amaçlı İngilizce kurslarımız size mesleki anlamda başarının kapılarını açacak ve kariyerinizi destekleyecektir. Vizyonumuz  Her geçen gün daha da kabul gören ve küresel bir dil olma yolunda hızla ilerleyen İngilizcenin büyük bir ihtiyaç olduğunun farkında olan herkesin hedef kitlesi olarak gören, sürekli olarak yenilenen ve hızla gelişen teknolojiyi dinamik yapısı ile sürekli takip eden ve bu değişime başarı ile ayak uyduran, eğitim sektöründe her zaman kalitesi ile öne çıkan güvenilir bir dünya markası olmayı başarmak

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Haldun Saat
Adres: Nispetiye Mah Gazi Güçnar Sok Uygur İş Merkezi No:44 / A Dai 1 Zincirlikuyu / Beşiktaş - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0212 3372710 -
Fax - Cep: 05302380955 -
Web Site: www.manchesterdilokullari.com
E-Mail: info@manchesterdilokullari.com
Toplam Ziyaret: 6046
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 22.1.2016 17:32:02

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Manchester Dil Okulları Anahtar Kelimeleri

Yabancı dil kursu,junior ingilizce,ilköğretim ingilizcesi,TEOG, lise hazırlık, çocuklar için ingiliz

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 3,222656 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle