Y Küp Teknoloji Eğitim Danışmanlık - Şişli - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Y Küp Teknoloji Eğitim Danışmanlık
Danışmanlık Sektöründedir.

Y Küp Teknoloji Eğitim Danışmanlık Firma Kodu : 990 

Firma Tanıtım

Y Küp Teknoloji Eğitim Danışmanlık yerli ve yabancı müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle profesyonel kalitede 3 boyutlu baskı hizmeti konusunda uzmanlaşmış bir teknoloji şirketidir.

Başta prototip,  görsel model ve maket üretiminin yanı sıra  üretici ve  tasarımcıların ihtiyaç duydukları düşük adetli seri üretim ve fonksiyonal parça üretimini 3 boyutlu yazıcılarda en yaygın kullanım yoğunluğu olan   FDM (Fused Deposition Modelling) yada birleştirmeli yığma teknolojisi ile gerçekleştirmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Metin Bey
Adres: PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK KAT: 9 No:1398 Okmeydanı Şişli İstanbul / Şişli - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0212 220 52 28 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.ykupteknoloji.com
E-Mail: ykupteknoloji.com@mynet.com
Toplam Ziyaret: 5514
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 5.11.2015 16:22:01

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Y Küp Teknoloji Eğitim Danışmanlık Anahtar Kelimeleri

Prototip, 3d baskı, 3d yazıcı çıktı fiyatları, 3d çıktı, 3d baskı hizmetleri, prototipleme.

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,3125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle