Düğün Kokteyl Nikah Organizasyon - Şişli - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Düğün Kokteyl Nikah Organizasyon
Danışmanlık Sektöründedir.

Düğün Kokteyl Nikah Organizasyon Firma Kodu : 980 

Firma Tanıtım

Düğün hazırlıkları için en başta mekanın süslenmesi masa ve sandalye düzeni gibi bir çok etkinlik yer alıyor. Bu etkinliklerde profesyonel düğün davet firmasının yapacağı hizmet çok önem taşır. Düğün kokteyl organizasyonları  gibi bir çok hizmetten tutun kiralık masa sandalye, garson kiralama, catering hizmetleri gibi bir çok servisi biz gerçekleştiriyoruz.  Düğün organizasyon firmaları arasında özellikle nikah kokteyli gibi bir çok hizmette firmamız başarılı ve idealıdır. İstanbul düğün organizasyon firması olarak fikirler, nasıl yapılabilir gibi bir çok hizmeti vermekteyiz. Amacımız kolay olanı değil sizler için en güzel düğün ve kokteyl organizasyonları nı gerçekleştirmektir. 

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: nesrin su
Adres: mecidiyeköy mah eski osmanlı sokak no 29b / Şişli - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 3450
Telefon(lar): 02122134500 -
Fax - Cep: 02122134500 - 05325764082
Web Site: www.dugunorganizasyonu.info
E-Mail: info@dugunorganizasyonu.info
Toplam Ziyaret: 5963
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 3.11.2015 14:02:08

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Düğün Kokteyl Nikah Organizasyon Anahtar Kelimeleri

nikah kokteyl organizasyonları, düğün davet firması, düğün kokteyl organizasyonları, nikah kokteyl

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,453125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle