Sonay Mühendislik - Bayrampaşa - İstanbul | İnşaat Proje Ve Mühendislik İşleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Sonay Mühendislik
İnşaat Proje Ve Mühendislik İşleri Sektöründedir.

Sonay Mühendislik Firma Kodu : 977 

Firma Tanıtım

“Havalandırma – Soğutma – Isıtma sistemlerinde İnsan ve Teknoloji Uyumu”

Sonay Mühendislik,  Makine Mühendisi Murat SONAT tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Murat Sonay, Özel sektörde geçirdiği 10 yıllık bilgi ve deneyimini kendi firmasında hayata geçirdi. Ana faaliyet konusu olan mekanik tesisat - Isıtma  - Soğutma - Havalandırma- klima - Otomasyon - Buhar tesisatı - Yangın tesisatı- ameliyathane iklimlendirme alanlarında çok sayıda başarılı projelere imza attı.

Sonay Mühendislik,  proje, taahhüt ve her türlü mühendislik uygulamalarında işin tüm aşamalarını uzman ekip , garantili ekipman,  ve proje mühendisleri ile sürdürmekte ve müşterilerine sorunsuz proje teslim teslim etmektedir.

Sonay Mühendislik gelişen teknoloji ve bu teknolojiyi hizmete dönüştüren son mühendislik bilgilerini takip etmekte ve sektöre bu yenilikleri kazandırmaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Murat Sonat
Adres: Yenidogan Mah. Abdi Ipekçi Cad. No:68 Özel Idare Is Merkezi No: 446 - 447 / Bayrampaşa - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 2125447446 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.sonaymuhendislik.com/
E-Mail: info@sonaymuhendislik.com
Toplam Ziyaret: 5420
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 2.11.2015 09:39:21

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Sonay Mühendislik Anahtar Kelimeleri

havalandırma, soğutma, ısıtma

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 9,326172E-02 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle