sermatek makina - Bornova - İzmir | İş Makinaları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


sermatek makina
İş Makinaları Sektöründedir.

sermatek makina Firma Kodu : 970 

Firma Tanıtım

nokta vuruşlu markalama makineleri en yaygın kullanılan modellerdir. Bu markalama makinaları, elektro mekanik donanımları ve yazılımları sayesinde sert pin takımlarını kullanarak iş parçaları üzerinde kalıcı ve sonradan çıkarılamayan markalama gerçekleştirir. Markalama operasyonu insan gözünün kolayca görebileceği şekilde ardışık noktaların meydana getirdiği alfanümerik, nümerik, karekod ve grafiklerden oluşur. Nokta vuruşlu markalama makinaları X ve Y eksenleri üzerinde kalıcı markalama operasyonlarını gerçekleştiren pin kartuj takımlarını içerir. Nokta vuruşlu markalama makinalarında pin takımlarının ardışık ve hassas noktaları malzeme üzerine vurmasını sağlayan özel olarak dizayn edilmiş elektromanyetik veya mekanik valfler mevcuttur. Markalama yazılımları bu valfleri çok kısa periyodlarda kontrol eder. Nokta vuruşlu markalama makinaları sert bir yüzeye sahip bütün cisimleri kolaylıkla markalayabilmektedir. Bir çok malzeme üzerine kalıcı markalama gerçekleştirebilmeleri nedeniyle gaz ve petrol hat imaltında, metal işleme sanayinde, inşaat sanayinde, tarım makineleri sektöründe, ulaşım ve lojistik gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Çok sıkı takip edilebilirlik ihtiyaçlarından dolayı nokta vuruşlu markalama makinaları otomotiv, havacılık, uzay ve savunma sanayindeki kalite güvence sorumluları tarafından tercih edilmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: fikret arıkan
Adres: 6157/1 sok no:19/3 karacaoğlan mah. Işıkkent Bornova izmir / Bornova - İzmir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 2324722344 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.dotpeenator.com
E-Mail: info@markalama.com
Toplam Ziyaret: 6389
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 28.10.2015 18:00:50

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

sermatek makina Anahtar Kelimeleri

nokta vuruşlu markalama makinası

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1099854 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle