Sanatorium Müzik ve Bale Akademisi - Belen - Hatay | Dersaneler Ve Kurslar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Sanatorium Müzik ve Bale Akademisi
Dersaneler Ve Kurslar Sektöründedir.

Sanatorium Müzik ve Bale Akademisi Firma Kodu : 951 

Firma Tanıtım

Klasik bale kursu temelinde, kişinin hem zihninin hem de vücut yapısının disipline edilmesi vardır. Bu bakımdan bale, çocukların fiziksel,  zihinsel ve ruhsal gelişimlerine büyük fayda sağlayan bir sanat dalıdır.

Bale kursu sırasında, yapılan hareketlerde vücut uzatılarak çalışılır. Bu durum çocuğun kas yapısının düzgün bir biçimde gelişmesini sağlar.

Bale eğitimi büyük bir disiplin gerektirir. Bu koşulla birlikte bele eğitimi alan çocuk,öğrendiği disiplini hayatının her alanına uygulamaya başlar. Bale eğitimi sırasında yapılan çok çeşitli vücut hareketleri, içe basma, kas zayıflığı, taban düşüklüğü, hafif omurga eğrilikleri ve duruş bozukluğu gibi hastalıkların tedavisinde destekleyici rol oynar.

Klasik bale adımlarının belli bir düzen ve ölçü içerisinde öğrenilmesi, çocuğun el-kol-bacak koordinasyonunu kurmasını sağlar. Çocuğun duruşu düzelerek, esnek bir vücut yapısına sahip olmasını sağlar.

Zor ve yorucu bir süreç gerektiren bale kursu ile çocuk her şeyden önce sabretmeyi, sevmeyi ve bağlanmayı öğrenir. Bale kursu ile alınmış eğitimle beraber, güçlü bir bünyeye sahip olarak, bağışıklığı güçlenir ve bu süreç içerisinde çok çeşitli hareketlerin müzik ve duyguyla buluşması sonucu çocuklarda hayal güçlerinin gelişmesi sağlanır. Bale kursu alan çocuk, özgüven sahibi olur ve hayat boyu toplumda kendini ifade etmeyi öğrenir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi çocuk üzerinde bir çok olumlu etkisi olan bale kursuna erken yaşta başlanılması tavsiye edilir. Zamanla elde edilen başarılar ve olumlu tepkiler çocuğun baleye olan ilgisinin ve sevgisinin daha da artmasını sağlar.

Sanatorium Müzik ve Bale Akademisinde bale kursu konservatuvar mezunu uzman eğitmenler tarafından haftada 2 gün ve 1.5 saat verilmektedir. Ayrıca İlköğretim 4. sınıftan itibaren Konservatuvarların BALE Bölümlerine öğrenciler gönderilmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Fatma Hanım
Adres: Dursunlu Mah. Lazkiye Sokak No: 1 / Belen - Hatay - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0326.2131340 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.sanatoriumbale.com
E-Mail: destek@sanatorimbale.com
Toplam Ziyaret: 5859
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 25.10.2015 21:02:02

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Sanatorium Müzik ve Bale Akademisi Anahtar Kelimeleri

bale kursu, antakya bale kursu, bale kursları

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,0949707 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle