Birol Plastik - Merkez - İstanbul | Tarım Ürünleri, İlaçları, Ziraai Alet Ve Makinaları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Birol Plastik
Tarım Ürünleri, İlaçları, Ziraai Alet Ve Makinaları Sektöründedir.

Birol Plastik Firma Kodu : 938 

Firma Tanıtım

Birol Plastik, Sefaköy-İstanbul’da 1984 yılında Ayşe BİROL tarafından kurulmuştur. Başlangıçta tarım makinalarına plastik aksam ve melamin mutfak gereçleri üreten şirketimiz 1985 yılı itibariyle Topkapı Teknik Oto Sanayi Sitesine taşınmış ve melaminden mutfak gereçleri imalatı sonlandırılmıştır. Firmamız 2012 yılında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ESKOOP Sanayi Sitesine taşınmış olup envanterine kattığı yeni enjeksiyon makinaları ile halihazırda üretimine devam etmektedir.

   Tarım sektöründeki 35 yılı aşkın deneyimimizin yanı sıra 100’ün üzerindeki ürün çeşitliliğiyle 50’ye yakın tarım makinesi üreticisi ve bayiye hizmet sunmaktayız. Tarım Makinesi Üreticilerinin güncel ihtiyaçları bünyemizde bulunan Kalıphane ile hızlı bir şekilde karşılanmakta olup her geçen gün müşterilerimizin ürün yelpazesini genişletmekteyiz. Bunun yanı sıra müşterilerimize ait tesisler yerinde ziyaret edilerek plastiğe dönebilecek parçaların tespiti yapılıp imalatlarını hızlandıracak projeler oluşturulmaktadır.

     İstihdam ve üretime olan inancımız doğrultusunda Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesinde 2012 yılında başlanan 13.000 metrekare arazi üzerine 6.500 metrekare kapalı alan olacak şekilde projelendirilmiş yeni tesisimizin 1.700 metrekarelik kısmını 2016 yılı içerisinde tamamlamayı hedeflemekteyiz.

    2015 yılı itibariyle ürünlerimizi BRL markası çatısı altında toplayarak markalaşma sürecine başlanmış olup önümüzdeki yıllarda da kaliteli ve özgün çalışmalarla sektöre dinamizm katmaya devam edeceğiz. Bizimle çalışacak firmaları tarımsal teknoloji kapsamında daima ileriye taşıyacağımız konusundaki iddiamızın geçmişte yaptığımız işlerle pekiştiği kanısındayız. Sahip olduğumuz altyapı ve deneyimi sizlerle paylaşmaya bizler her daim hazırız. Gelin, kurumsal çözüm ortağınız olalım.

     BRL, emeğinize değer katar.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mehmet Birol
Adres: İkitelli O.S.B. ESkoop San. Sit. C-6 Blok No:329-331-333 Başakşehir/İST. / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 212 481 85 444 -
Fax - Cep: 212 549 04 17 - 535 688 4364
Web Site: www.brl.com.tr
E-Mail: info@brl.com.tr
Toplam Ziyaret: 5196
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.10.2015 12:18:12

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Birol Plastik Anahtar Kelimeleri

Mibzer, PLastik Parçalar, Tarım Makinaları

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,109375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle