Galaxy boya - Ümraniye - İstanbul | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Galaxy boya
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Galaxy boya Firma Kodu : 900 

Firma Tanıtım

Boyalarımız, endüstriyel ve sanayi alanlarında antikorozif amaçlı üretilmektedir. Çelik konstrüksiyon yapılarda ve demir çelik sektöründe kullanılmaktadır. Hastane, laboratuvar, su deposu boyası, ameliyathane gibi sağlık kuruluşlarında ve gıda sektöründe gıdaya uygun solventsiz epoksi boya üretilir. Ofis zeminleri, mağaza zeminleri, antre depo zeminleri, tekstil fabrikaları zeminleri. Helikopter pist boyası (Heliport). Zemin yapı boyaları, güvenlik boyası. Boya fiyat listesi, 24 saat yanmaz boya, ısıya dayanıklı boyalar.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Ahmet
Adres: Emek mah Şems Cad No:12/a / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0216 621 30 15 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.galaxypaint.net
E-Mail: info@galaxypaint.net
Toplam Ziyaret: 2381
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 11.10.2015 11:44:11

Sayfa Araçları
 
 


Galaxy boya Anahtar Kelimeleri

Boya Fiyatları, Epoksi Boya Fiyatları, epoksi astar fiyatları, solventsiz epoksi boya fiyatları

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,109375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle