Knauf Mantolama - Çankaya - Ankara | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Knauf Mantolama
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Knauf Mantolama Firma Kodu : 897 

Firma Tanıtım

Knauf, 1932 yılında iki maden mühendisi kardeş Karl ve Dr. Alfons N. Knauf tarafından kuruldu. Bugün aynı başarıyı yönetim ortakları Manfred Grundke ve Alexander Knauf devam ettirmektedir.

Merkezi Almanya Iphofen'de bulunan Knauf'un dünyada 60'ı aşkın ülkede 150 üretim tesisi ve 26.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Yıllık cirosu 6.27 milyar Euro'dur (2013). Knauf; alçı, kartonlu alçı plaka (Alçıpan®), cam yünü, genleştirilmiş perlit ve yalıtım malzemeleri ile dünyanın önde gelen yapı malzemeleri üretici firmalarından biridir.

Knauf Grubu; Knauf-USG AQUAPANEL® markası ile çimento bazlı dış cephe, ıslak hacim, tavan ve zemin plakalarını, Knauf Insulation markası ile yüksek standartlarda polistren ve mineral yün yalıtım ürünlerini, Marmorit markası ile kireç ve çimento bazlı hazır sıvadan oluşan ürünlerini, PFT markası ile alçı sıva makinelerini, AMF markası ile yüksek kaliteli taşyünü tavan elemanlarını, Knauf Bauprodukte markası ile profesyonel ve kendin yap sektörü için yapı kimyasallarını, Knauf ve Richter System markası ile metal profil ve aksesuarlarını, Rissler markası ile dekoratif alçı plakalarını üretmektedir.

Şirketimiz, 1989 yılında Biltepe A.Ş. olarak Türkiye'nin ilk kartonlu alçı plaka fabrikası olan Ankara Fabrika'da üretimine başlamıştır. 1997 yılının ikinci yarısında dünya devi Knauf ile birleşerek "Tepe Knauf" adını almıştır. 2000 yılından itibaren ise %100 Knauf olarak yatırımlarına devam etmiştir. Yine aynı yılda Türkiye'deki ikinci kartonlu alçı plaka fabrikasını İzmit'te hizmete sokmuş, sonrasında üçüncü fabrikasını da İzmit'te kurmuştur. Avrupa'nın en büyük tesislerinden birisi olan Knauf'un dördüncü fabrikası ise Ahiboz Ankara'da 2009 yılında üretime başlamıştır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Knauf Mantolama
Adres: Üniversiteler Mah. 1598 Cad. No:16 06800 Bilkent – Çankaya/ ANKARA / Çankaya - Ankara - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 4449274 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.knaufmantolama.com/
E-Mail: burakkiziltas@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 2380
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 10.10.2015 14:49:44

Sayfa Araçları
 
 


Knauf Mantolama Anahtar Kelimeleri

mantolama, yalıtım, izolasyon, mantolama ankara, ısı yalıtımı, taş yönü

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle