Lme Demir Metal End San Ltd Şti - Merkez - İstanbul | Demir Çelik Ürünleri Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Lme Demir Metal End San Ltd Şti
Demir Çelik Ürünleri Satış Sektöründedir.

Lme Demir Metal End San Ltd Şti Firma Kodu : 886 

Firma Tanıtım

Demir çelik ürünleri ithalat ve ihracat, aynı zamanda imalat yapmaktayız. Çelik yapılarda cephe ve çatılarda hafif ve taşıma kapasitesi yüksek olduğundan özellik ile c profil tercih edilmektedir. C profilleri projeye göre uygun fiyatlarda özel üretmekteyiz.
Ara katlarda kullanılan galvaniz kompozit deck ve stud çivisi ürünlerimizin ekonomik fiyatlarla satışlarımız devam etmektedir.
Demir grubu fiyat listesi günlük ve anlık olarak web sayfamızda yayınlanmaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Hasan
Adres: Emek Mah Şems Cad No:12 Sancaktepe / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0216 621 30 15 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.lme.com.tr
E-Mail: info@lme.com.tr
Toplam Ziyaret: 5050
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 7.10.2015 15:12:16

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Lme Demir Metal End San Ltd Şti Anahtar Kelimeleri

Demir Fiyatları, inşaat demir fiyatları, demir fiyatı, demir çelik fiyatları, günlük demir fiyatları

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,2050781 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle