Demirstar Makina San. Tic. - Torbalı - İzmir | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Demirstar Makina San. Tic.
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Demirstar Makina San. Tic. Firma Kodu : 870 

Firma Tanıtım

Demirstar Makina Beton Santrali İmalatı ve Satışı üzerinde hizmet vermekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda varettiğimiz çalışma şeması neticesinde imalatını yaptığı yeni nesil beton santrali makinelerini son teknoloji ile harmanlayıp görücüye sunmaktadır. Beton Santrali Fiyatları  konusunda esnek ve uygun bir yapıya sahip olan firmamız hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: ahmet gker
Adres: Yazıbaşı organize sanayi bölgesi Aydın asfaltı üzeri Yazıbaşı - Torbalı - İZMİR / Torbalı - İzmir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 5323454986 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: demirstarbeton@gmail.com
Toplam Ziyaret: 2218
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 1.10.2015 17:24:13

Sayfa Araçları
 
 


Demirstar Makina San. Tic. Anahtar Kelimeleri

Mobil Beton Santrali, Beton Santrali, Mobil Beton Santralleri, Seyyar Beton Santrali, Satılık Beton

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle