Şark Sofrası Lokantası - Viranşehir - Şanlıurfa | Lokanta Ve Restaurantlar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Şark Sofrası Lokantası
Lokanta Ve Restaurantlar Sektöründedir.

Şark Sofrası Lokantası Firma Kodu : 839 

Firma Tanıtım

Günlük ev yemekleri ve yöresel yemekler menüsü ile lokantamız en yakın zamanda hizmete başlayacaktır. 
Viranşehir halkına duyurulur.
HALİLULLAH BAĞCI

3 çeşit ev yemeği 5 lira
Tavuk dürümden bıkmış öğrencilere duyurulur.

Viranşehir/ŞANLIURFA

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: HALİLULLAH BAĞCI
Adres: Yenişehir Mah. Emniyet Cad. No:9 / Viranşehir - Şanlıurfa - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0541 572 6363 -
Fax - Cep: - 0535 719 6342
Web Site:
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 3482
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 18.09.2015 11:01:29

Sayfa Araçları
 
 


Şark Sofrası Lokantası Anahtar Kelimeleri

viranşehir lokanta, viranşehir lokantası, viranşehirde lokanta, viranşehir kebab, viranşehir ocakbaşı lokanta, ocakbaşı lokanta, viranşehir döner, viranşehir kuru fasülye, viranşehir doğu yemek salonu, viranşehirde en iyi lokanta, viranşehirde en iyi kebeb, viranşehirde en iyi döner, viranşehirde en iyi esnaf, viranşehirde lokantalar, yemek, doğu yemek, lokanta, kebab, döner, kuru fasulye, çorba, viranşehir kebebçısı

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,21875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle