Merkez elektronik - Vezirköprü - Samsun | Elektronik Araçlar Bakım Onarım Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Merkez elektronik
Elektronik Araçlar Bakım Onarım Sektöründedir.

Merkez elektronik Firma Kodu : 81 

Firma Tanıtım

Digitürk Lig Tv Satış ve hizmet noktası Hertürlü Elektronik Eşya bakım ve onarımı uydu montajı satışı ve yaşam alanlarınıza merkezi uydu sistemleri kurulur.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mustafa EROL
Adres: Fazıl Ahmet Paşa Mah.İstiklal Cad.No:1 Köprülü Mehmet Paşa Camii Karşısı / Vezirköprü - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 55900
Telefon(lar): 0362 646 34 93 -
Fax - Cep: - 0544 673 14 41
Web Site:
E-Mail: mistik_erol_55@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 8358
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.09.2012 20:13:02

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Merkez elektronik Anahtar Kelimeleri

vezirköprü Merkez elektronik,Merkez elektronik

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,484375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle