MAGRO GIDA İÇ VE DIŞ TİC. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ - Yeşilyurt - Malatya | Kuruyemişciler Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


MAGRO GIDA İÇ VE DIŞ TİC. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Kuruyemişciler Sektöründedir.

MAGRO GIDA İÇ VE DIŞ TİC. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Firma Kodu : 710 

Firma Tanıtım

MAGRO, Şamlıoğlu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren bir şirkettir. Yurt içinde ve yurt dışında 7 farklı ülkede inşaat ve taahhüt işlerinde faaliyet gösteren Şamlıoğlu Ailesi, dededen aile mesleği olan natürel tarımı ve ticaretini, doğduğu yer olan Malatya’ya yatırım yaparak sürdürmeyi hedeflemiştir.   Kuru meyve üretimi alanında hizmet veren MAGRO, modern tesislerinde itinayla hazırlanan yöresel ürünleri kurutarak, hijyenik bir şekilde ambalajlar ve müşterilere ulaştırır.   Malatya’da 2. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamız, 10.000 m2’si kapalı üretim alanı olmak üzere, toplam 25.000 m2 alandan oluşmaktadır. Fabrikamız, yılda toplam 10.000 ton kuru meyve işleme kapasitesine sahiptir.   Hedefimiz, üstün kaliteden ve doğallıktan ödün vermeden, lezzetlerin geleneksel üretim şekillerini bozmadan, modern üretim teknikleri uygulayarak üretim yapmak. Bu lezzetleri ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtarak bölgesel kalkınmaya katkı sağlamaktır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Aykut ŞAMLIOĞLU
Adres: MAGRO GIDA İÇ VE DIŞ TİC. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ / Yeşilyurt - Malatya - Türkiye
Posta Kodu: 44900
Telefon(lar): 0422 2440101 -
Fax - Cep: 0422 2440608 -
Web Site: www.flavofarm.com
E-Mail: info@flavofarm.com
Toplam Ziyaret: 6281
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 23.07.2015 09:28:08

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

MAGRO GIDA İÇ VE DIŞ TİC. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Anahtar Kelimeleri

kuruyemiş, kuru meyve, gün kurusu, kuru kaysı, kuru incir,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,109375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle