Huzur Aqua - Seyhan - Adana | İnşaat Proje Ve Mühendislik İşleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Huzur Aqua
İnşaat Proje Ve Mühendislik İşleri Sektöründedir.

Huzur Aqua Firma Kodu : 692 

Firma Tanıtım

Huzur Aqua sektörde farklılığını, güvenilirliğini, uzmanlığını, kalitesini müşterilerine sunarak, teknoloji ve kalite açısından işbirliği içinde olduğu çalışanlarınca daima tercih edilen lider şirket olmaktır.

Şirketimiz sektöründe yeni olmasına rağmen imalat konusunda kendini kanıtlamış, kurucusu yıllarca kalıp imalat sektöründe kazandığı deneyimlerle girişimcilik ruhunu birleştirerek sınırların neredeyse ortadan kalktığı globalleşen dünyamızda yeni yatırım kollarını da keşfetmek de sektöründe lider olmayı müşteri memnuniyetiyle amaçlamaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Adnan ECE
Adres: Yeşiloba Mahallesi 46278 Sokak No: 9/3-A / Seyhan - Adana - Türkiye
Posta Kodu: 01170
Telefon(lar): 0322 346 50 50 -
Fax - Cep: 0532 441 67 14 -
Web Site: www.huzuraqua.com.tr
E-Mail: huzuraqua@gmail.com
Toplam Ziyaret: 6579
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 13.07.2015 14:58:46

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Huzur Aqua Anahtar Kelimeleri

Aquapark,aqua,park,fiber,fiberglas,eğlence,su,kaydirak,sukaydirağı,inşaat,inş,huzur,huzuraqua,huzur

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle