mercan promosyon - Bayrampaşa - İstanbul | Matbaalar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


mercan promosyon
Matbaalar Sektöründedir.

mercan promosyon Firma Kodu : 680 

Firma Tanıtım

Mercan Promosyon

Firmamız 31.05.2006 tarihinde Edirne-Keşan'da faaliyet göstermeye başlamıştır. 23.03.2009 Tarihinde İstanbul'a imalat ve merkezini taşıyan firmamızın yönetimi burada gerçekleştirilmektedir.
 
Firmamızın amacı imalatını ve ya ithalatını yaptığı tüm ürünleri en düşük maliyet, en yüksek kalite ve en hızlı teslim kıstaslarını baz alarak; Türkiye, Avrupa ve Dünya pazarına sunmaktır.
 
Firmamız promosyon ve kırtasiye sektörü yanı sıra, bu sektöre hitap eden pratik, kullanışlı, teknolojik ve ekonomik makinelerin ithalatını yapmaktadır. Yunanistan ve Bulgaristan'da şirketleri bulunan firmamızın Çin'de de ofisi bulunmaktadır. Uzak doğu'dan yapılan tüm ithalatlar Çin ofisimizdeki uzman kalite kontrol personelimiz tarafından kontrol edilip ithal edilmektedir.
 
Tüm ürünlerini ihracat kalitesi ve terbiyesi ile üreten firmamızın ihracatı 56 dünya ülkesine ulaşmıştır. Firmamızın kurucusu ve Genel Müdürü olan Sn. Mustafa İsmet MERCAN bey'in dediği gibi "Ticarette asıl olan güven, hizmet, kalite, uygun fiyat, samimiyet ve araştırmacılık ilkelerinden vazgeçmeden ticari hayatımıza devam edeceğiz".
 
Saygılarımızla
Mercan Promosyon Ailesi

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Berkay mercan
Adres: Mercan Promosyon Fabrika & Merkez :Litros Yolu 2. Matbaacılar Sit. ZA27 Topkapı / İstanbul / Bayrampaşa - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34501
Telefon(lar): 02125652057 -
Fax - Cep: 02125012930 -
Web Site: http://www.mercanpromosyon.com
E-Mail: mercan.istanbul@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 6616
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 08.07.2015 11:27:57

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

mercan promosyon Anahtar Kelimeleri

oto kokusu,araba kokusu,araç kokusu,asmalı koku,promosyon oto kokusu,bardak altlığı,karton bardak al

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 2,476563 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle