Türkel Mermer - Vezirköprü - Samsun | Mermer Sanayi Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Türkel Mermer
Mermer Sanayi Sektöründedir.

Türkel Mermer Firma Kodu : 667 

Firma Tanıtım

Mezar Yapımı.

Mutfak Tezgahı Mermer Yapımı

Güvenilir, Dürüst Firma ...

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mustafa Türkel - Şenol TÜrkel
Adres: Sanayi Anayol Kenarı / Vezirköprü - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 55900
Telefon(lar): 0 535 372 09 44 - 0 546 435 45 70
Fax - Cep: - 0 535 372 09 44
Web Site:
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 7817
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 04.07.2015 17:10:50

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Türkel Mermer Anahtar Kelimeleri

vezirköprü mermerci, vezirköprü mermer mezar,vezirköprü mezar,vezirköprü mezar yapımı,samsun mezar yapımı,mermerden mezar yapımı,havza mezar yapımı,merzifon mezar yapımı

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 43,51563 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle