Can Solar Enerji - Melikgazi - Kayseri | Güneş Enerji Sistemleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Can Solar Enerji
Güneş Enerji Sistemleri Sektöründedir.

Can Solar Enerji Firma Kodu : 655 

Firma Tanıtım

Yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2013 yılı başlarında kurulan firmamız, uzmanlık alanı güneş enerji sistemleri olan profesyonel kadrosu ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.Hızla gelişen sektörümüzde, artan ihtiyaca cevap verebilecek her türlü alt yapı ve ekipmanlara sahip olan CANSOLAR Enerji Kayseri’de kurulmuştur. Hedefimiz güneş enerjisinden elektrik üretmek için gereken bileşenlerin ve kullanıma hazır sistemlerin sağlayıcısı olarak bölgesinde lider olmayı amaçlamaktadır.
Bu amaç kapsamında yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak için adresinde hizmetinizdeyiz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Berre Abdüsslamoğlu
Adres: Mimarsinan OSB 12.cadde No:10 / Melikgazi - Kayseri - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 03522900358 -
Fax - Cep: 03522900366 -
Web Site: www.solarcantr.com
E-Mail: iletisim@solarcantr.com
Toplam Ziyaret: 6386
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 25.06.2015 13:32:14

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Can Solar Enerji Anahtar Kelimeleri

Güneş Paneli,Akü,İnverter,Şarj Kontrol Cihazı,Paket Sistemler,On grid sistemler, Off grid sistemler,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 4,125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle