Medikalbim Medikal Ürün Sitesi Tekerlekli Sandalye Hasta Havalı Yatak - Bağcılar - İstanbul | Eczaneler Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Medikalbim Medikal Ürün Sitesi Tekerlekli Sandalye Hasta Havalı Yatak
Eczaneler Sektöründedir.

Medikalbim Medikal Ürün Sitesi Tekerlekli Sandalye Hasta Havalı Yatak Firma Kodu : 558 

Firma Tanıtım

Medikal ürün satışı yapan sitemizde tekerlekli sandalye,özürlü arabası,engelli sandalyesi,akülü araba,havalı yatak,hasta yatağı gibi ürünleri,özelliklerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Abdullah BAĞLAR
Adres: İstanbul Bağcılar / Bağcılar - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0212 424 61 06 -
Fax - Cep: 0352 220 42 01 - 0535 418 16 53
Web Site: http://www.medikalbim.com
E-Mail: info@medikalbim.com
Toplam Ziyaret: 6404
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 29.04.2015 17:27:48

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Medikalbim Medikal Ürün Sitesi Tekerlekli Sandalye Hasta Havalı Yatak Anahtar Kelimeleri

medikalbim,medikalbim medikal,tekerlekli sandalye,tekerlekli sandalye fiyatı,akülü araba,engelli ara

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 15,50781 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle