Sistem 9 Medya A.Ş. - Merkez - İstanbul | Güvenlik Sistemleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Sistem 9 Medya A.Ş.
Güvenlik Sistemleri Sektöründedir.

Sistem 9 Medya A.Ş. Firma Kodu : 543 

Firma Tanıtım

Türkiye’ye kapalı devre tv yayıncılığını getiren firmaların başında gelen Sistem 9 Medya 2005 yılında kuruldu. Kuaförlerde reklamverenler için indoor dijital mecra oluşturarak sektöre giren Sistem 9 Medya, ilerleyen yıllarla birlikte yepyeni bir teknolojiyi ve fikri pazara sundu. Dünyada Digital Signage Sistemleri olarak bilinen, Türkiye’de ise Kurumsal Tv (Digital Signage) Sistemleri ismini yaygınlaştıran Sistem 9 Medya, bankalardan sinemalara, fastfood zincirlerinden havayolu firmalarına, akaryakıt istasyonlarından iletişim firmalarına kadar bir çok sektöre, firmaların kendi Kurumsal TV (Digital Signage) Sistemlerini kurmaya başladı. 2014 yılı itibariyle de 80’den fazla orta ve büyük ölçekli kuruma özel Kurumsal TV (Digital Signage) hizmeti ve 9 farklı ülkede 14.000’in üzerinde ekran yönetimi ile sektöründe Türkiye ve Avrupa’nın en iyilerinden oldu.


Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Kaan Akın
Adres: İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Argem Binası No: 217-222 AVCILARİstanbul 34169 / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34169
Telefon(lar): 02124813434 -
Fax - Cep: 05322354991 -
Web Site: http://www.sistemdokuzmedya.com/
E-Mail: kaan@sistemdokuzmedya.com
Toplam Ziyaret: 6895
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 08.04.2015 11:18:58

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Sistem 9 Medya A.Ş. Anahtar Kelimeleri

digital siganage, tv sistemi,videowall sistemleri,led ekran sistemleri, interaktif uygulamlar,otamas

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,140625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle