ASC Otomatik Kapı Sistemleri - Ümraniye - İstanbul | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


ASC Otomatik Kapı Sistemleri
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

ASC Otomatik Kapı Sistemleri Firma Kodu : 494 

Firma Tanıtım

ASC Otomatik Kapı Sistemleri;
Sektörün önde gelen firmaları ile iş ortaklığı içerisinde bulunan, Almanya ve İtalya başta olmak üzere Avrupa Ülkelerinde eğitim alan, Geze, Genius ve BFT gibi dünyaca ünlü markaların üretim tesislerinde kendini geliştiren ekibimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Cüneyt Kutluata
Adres: Armağanevler Mah. Mithatpaşa Cad No:134/49 Çakmak İş Merkezi / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 02163350336 -
Fax - Cep: 02163354336 -
Web Site: www.ascotomatikkapi.com
E-Mail: bilgi@ascotomatikkapi.com
Toplam Ziyaret: 3335
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 19.02.2015 10:59:52

Sayfa Araçları
 
 


ASC Otomatik Kapı Sistemleri Anahtar Kelimeleri

otomatik kapı, kepenk, panjur, cam balkon, garaj kapı, döner kapı, kayar kapı, fotoselli kapı

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1230469 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle