Sportif Market - Altındağ - Ankara | Spor Salonları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Sportif Market
Spor Salonları Sektöründedir.

Sportif Market Firma Kodu : 493 

Firma Tanıtım


Eskrimle ilgili en eski belgeler ve yapıtlar M.Ö. 2000 yıllarında Çin'de başladığını göstermekle birlikte Antik Yunanda Gladyatör okullarında da öğretildiği bilinmektedir. Çağdaş eskrimin İspanyada şekillendirildiği ileri sürülmesine rağmen 16. yüzyılda hemen hemen her ülkeden eskrim meraklılarının ustalıklarını geliştirmek için İtalya'ya geldiği biliniyor.

Eskrimde amaç iki rakibin küt uçlu hafif kılıçlar ile vücuttaki hedef bölgelere temastır. Hedef bölgeler kullanılan kılıç türlerine göre değişkendir.

Flöre; 110cm uzunluğunda en fazla 500gram ağırlığında ucunda düğme yada çan biçiminde bir koruyucusu olan ince bir silahtır, eskrime bu silahla başlanılır. Kol, bacaklar yada başa değen vuruşlar sayılmaz.
Epe; Flöreden daha keskin ve ağırdır. Koruyucusu da daha büyüktür, Epede vuruşlar sadece silahın ucuyla yapılır, üçgen kesitli olan uç, giyside iz bırakır. Vücuda yapılan tüm temaslar sayılır.
Kılıç; Hem dürtme hemde kesme için kullanılır. Düz ve yassıdır, yuvarlak birde koruyucusu vardır, belden yukarı tüm temaslar sayılır
eskrim sporu insanlara hız ve çeviklik katar, bu sporun doğası gereği refleksleri oldukça geliştirir.
eskrim malzemeleri ve diğer spor malzemeleri tedarikleriniz için 444 5 779

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Volkan Akyüz
Adres: Ulus İşhanı E Blok No:321 Ulus / Altındağ - Ankara - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 903123117393 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.sportifmarket.com
E-Mail: interaktif@akspor.com.tr
Toplam Ziyaret: 6943
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 18.02.2015 12:28:50

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Sportif Market Anahtar Kelimeleri

spor malzemeleri, eskrim

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1020508 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle