sünnet koltuğu kiralama - Bahçelievler - İstanbul | Diğer Firmalar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


sünnet koltuğu kiralama
Diğer Firmalar Sektöründedir.

sünnet koltuğu kiralama Firma Kodu : 475 

Firma Tanıtım

Sünnet merasimi bizim toplumumuzda önemli bir yer edinmiştir. Yıllardan beri herkesin bütçesine ve zevkine göre düzenlediği bu törenler zamanın şartlarına göre değişiklik gösterse de  yıllar geçtikçe ve organizasyon ruhu toplumuzda daha çok yerleştikçe birbirinden güzel birbirinden görkemli törenlerin sayısı artarak devam etmektedir. Günümüzde bu görkemli törenlerde birçok aksesuar ve süsleme kullanılmaktadır. Sünnet koltuğu da bu aksesuarlar arasında yer alır. Çocuğunuzun düğün boyunca oturacağı tüm gözlerin odak noktası olan sünnet koltuğu bu yüzden çok ama çok önemlidir. Sünnet koltukları istenilen ya da seçilen konsepte uygun olarak süslenir ve giydirilebilir. Sünnet koltukları her zevke hitap edebilir. O kadar çok seçenek  vardır ki tercih etmekte zorlansanız da aklınıza fikrinize hitap eden bir tanesini mutlaka seçersiniz. Sünnet koltuğu modelleri sayesinde nasıl bir koltuk olmalı düşüncesi tamamen ortadan kalkar. Çünkü sünnet koltuğu modelleri her zevke her kesime hitap edecek kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. 

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: kubilay kutlu
Adres: Bağcılar cad. Cengaver sok. no:7 Bahçelievler / İSTANBUL / Bahçelievler - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34200
Telefon(lar): 02125430757 -
Fax - Cep: 0 537 584 9844 -
Web Site: http://www.sunnetkoltugu.net/
E-Mail: sunnetkoltugu@gmail.com
Toplam Ziyaret: 6272
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 29.01.2015 15:30:38

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

sünnet koltuğu kiralama Anahtar Kelimeleri

Sünnet koltuğu,Sünnet koltuğu kiralama,İstanbul sünnet koltuğu,Sünnet koltukları,Sünnet koltuğu mode

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,15625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle