ZÜMRÜT ELEKTRİK ELEKTRONİK AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İNŞ.TAAH.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ - Merkez - Samsun | Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


ZÜMRÜT ELEKTRİK ELEKTRONİK AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İNŞ.TAAH.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ
Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektöründedir.

ZÜMRÜT ELEKTRİK ELEKTRONİK AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İNŞ.TAAH.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ Firma Kodu : 460 

Firma Tanıtım

ÜMRÜT ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK-ELEKTRONİK AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİİ

Hakkımızda

Zümrüt Led, uzun yıllar elektrik ve elektronik sektöründeki başarılı faaliyetlerinin sonucu, sektörün gereksinimlerini daha hızlı ve zamanında karşılamak için 2010 yılında gerekli AR-GE çalışmalarını yaparak LED’ li aydınlatma ürünleri imalatına başlamıştır. ZÜMRÜT LED geleceğe yönelik tüm çalışmalarını tasarruf ve enerji verimliliği üzerine kurarak bu yolda sağlam ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Süreç içerisinde edindiği bilgi, birikim ve donanımla daha kaliteli ve hızlı üretimi hedefleyen ZÜMRÜT LED, üretim ve pazarlama çalışmalarında da önceliğini “Kalite ve Müşteri memmuniyeti” ilkesi üzerine kurmuştur.

Misyonumuz

ZÜMRÜT LED, her geçen gün kendini daha fazla geliştirmek ve ınnovatif çözümler üreterek kaliteli, güvenilir ve estekik ürünler üretmeyi kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Kalite ve standartların öncüsü konumuna gelerek sektörün gelecekteki yönünü belirlemek ve herzaman tercih edilen marka haline gelmektir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: MUSTAFA KOÇER
Adres: Gazi Köyü Ova Mevkii No:166 İŞGEM B-blok No:17/18 Canik/SAMSUN / Merkez - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 550000
Telefon(lar): 03622751025 - 03622751026
Fax - Cep: 03624406292 -
Web Site: www.zumrutled.com
E-Mail: info@zumrutled.com
Toplam Ziyaret: 9916
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 12.01.2015 14:48:44

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

ZÜMRÜT ELEKTRİK ELEKTRONİK AYDINLATMA ÜRÜNLERİ İNŞ.TAAH.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ Anahtar Kelimeleri

led projektör, led aydınlatma, projektör, aydınlatma, led, sokak lambası, led sokak armatürü,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 12,85547 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle