Sözenler Semaver - Havza - Samsun | Semaver İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Sözenler Semaver
Semaver İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Sözenler Semaver Firma Kodu : 396 

Firma Tanıtım

SÖZENLER SEMAVER
HAVZA/SAMSUN

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Azem Sözen
Adres: SAMSUN YOLU ÜZERİ 3. KM / Havza - Samsun - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 03627147361 - 03627141869
Fax - Cep: 03627141869 - 05437713001
Web Site:
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 11776
Yorum Sayısı: 1
Kayıt Tarihi: 06.10.2014 11:15:29

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Sözenler Semaver Anahtar Kelimeleri

havza sözenler semaver

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz

Yorum Yazan : mehmet öztürk
Tarih : 26.1.2016 00:36:32
Sözenler Semaver
degerli kardesim arayıp buldugun için tşk. ederim sımdı oglumu karsa götürüyom dr. plastık cerrhah taini cıktı en kısda surede zıyaretıne gelecem
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 9,399414E-02 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle