Water Metropol Su Arıtma - Yenimahalle - Ankara | Su ve Sıhhi Tesisat Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Water Metropol Su Arıtma
Su ve Sıhhi Tesisat Sektöründedir.

Water Metropol Su Arıtma Firma Kodu : 376 

Firma Tanıtım

Müşterilerimizin sağlıklı bir su içmeyi sunmak. Water Metropol Su Arıtma sistemiyle 1998 yılından bu yana hizmet vermeye başlamıştır. Water Metropol Su Arıtma sistemleriyle tamamen doğal kaynak su kalitesinde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye çapında öne çıkan su arıtma sistemleri sektörde hızla yerini almıştır. Water Metropol Su Arıtma 1. olmaya aday firmalardan biridir.

Water Metropol Su Arıtma olarak sektörde kendi ürünleri ile portföyünü zenginleşiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışı ile teknik servis hizmeti ile müşterilermizin memnuniyeti; bizim için en büyün değerdir. Sadece bölgesel değil ulusal alanda marka sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimizi arttırıp herkese ver kesime ulaşmayı sağlamaktır.

Portfoyümüzü yükselterek gerek personelimizle gerek ürünlerimizle zirvede kalmayı hedeflemek ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Yusuf Koç
Adres: Atb İş Merkezi C Blok No:47 Macunköy / Yenimahalle / Ankara / Yenimahalle - Ankara - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0312 332 43 11 -
Fax - Cep: 0312 332 43 72 - 0506 852 15 15
Web Site: http://www.watermetropol.com.tr/
E-Mail: info@ro.gen.tr
Toplam Ziyaret: 8707
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 19.09.2014 14:01:06

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Water Metropol Su Arıtma Anahtar Kelimeleri

su arıtma,su arıtma cihazı,su arıtma cihazları,atık su arıtma

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1328125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle