Decosa Online İç Ve Dış Mekan Strafor Dekorlar - Büyükçekmece - İstanbul | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Decosa Online İç Ve Dış Mekan Strafor Dekorlar
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Decosa Online İç Ve Dış Mekan Strafor Dekorlar Firma Kodu : 3490 

Firma Tanıtım

Decosa yeni nesil xps, eps strafor ve karbonlu üretiminde lider markadır. Decosa ürün yelpazesinin geniş olması, satış ağlarının her ilde olması ile kolay ulaşım sağlanmaktadır. Özellikle dış ve iç cephelerde son teknoloji makinalar ile üretim yapmaktadır. Decosa'nın özellikleri arasında önem verdiği, yalıtım amaçlı ürünlerdir. Dijital olan ürünleri dahil, tamamı yalıtım amaçlıdır. Enerji tasarrufunda önemli yer tutan eps ve xps ürünleri ile ekonomik olarak ciddi katkılar sağlamaktadır.

Dış cephelerden iç cephelere kadar üretilen ürünlerine baktığımızda yalıtım ön planda durmaktadır. Tavan kaplama, stropiyer, fugalı kaplamalar, taş desenli kaplamalar, klinker, terracotta kaplamalar ve yalı baskı kaplamalar 1.sınıf olarak üretilmektedir. Decosa yapı malzemeleri ve yapı marketlerde satışları yapılmaktadır. Dairelerde, dükkanlarda, villa ve yazlıklarda dekoratif ve yalıtım amaçlı kullanılmaktadır. Online satış mağazalarımızdan ve depolarımızdan temin edebilirsiniz. Decosa Online, iç ve dış dekor çeşitlerinin içerisinde bulunan dijital baskı ürünlerimizde isteğe bağlı olarak desen resim ve renklerdirme modelleri de yapılmaktadır. Aynı zamanda boyanabilen ve boya gerektirmeyen imalatlarımızda mevcuttur. Satış ağında bulunan tavan kaplama yalıtım levhalarımız ilede hizmet vermekteyiz. En iyi olmak bedel ister, bu nedenle çok çalışmak ve sektörel gelişmeleri takip etmekte kaçınılmaz olmaktadır. Decosa online mağazamız e- ticaret olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Decosa yalıtımdır, enerji tasarrufudur, yurt içi ve yurt dışında ülkemize ekonomik katkıdır. Decosa ürünleri hem uygun fiyat, hem de cephe ve mekanlarınıza değer katar. Bazı ürünleri başlıklar halinde inceleyelim;

Decosa tavan kaplama; 50cm x 50cm ebatlarındadır. 12mm kalınlığındadır. Yalıtım amaçlı olarak üretilmiştir. Tavan kaplamalar içerdeki sıcaklığı dışarı vermez, dışardaki soğuk havayıda içeri almaz. Nem, rutubet, küf, terleme ve oksitlenmelere karşı üretilmiştir. Tavan kaplama malzemeleri ve uygulamalarında en iyi verim alacağınız ve tasarruf sağlayacağınız tavan kaplama malzemesini denemenizi ve farkı görmenizi tavsiye ederiz.

Decosa stropiyer kartonpiyer; 2mt uzunluğunda eps ve xps malzemelerinden üretilen et kalınlıkları 8mm-10mm arasında değişen bir yalıtım ve dekor malzemesidir. En kolay uygulama olan stropiyer malzemesidir. Nem, rutubet ve küf yalıtımlıdır. Uygulaması kolay, zamandan tasarruf sağlayan, etrafı dağıtmadan, kirletmeden çok kolay toparlayıp temizleyeceğiniz şekilde uygulanır ve yormaz. Desenli ve düz olarak üretilir.

Decosa ledli stropiyer kartonpiyer; içerisine şerid ledlerin yerleştirilmesi ile hem ışıklandırma sağlamakta hemde dekoratif olarak mükemmel durmaktadır. Ledli stropiyer 2mt uzunluğunda ve farklı model ve ebatlarda üretilmektedir.

Decosa Fugalı kaplama; ince kum ve silis kum ile sıvama şeklinde üretilmektedir. Su bazlı boyalar ile boyandığında cephelerde tablo zerafeti sunmaktadır. Fugalı kaplamanın bilinen iki çeşidi vardır. 50cm'de bir fuga ve 100cm de bir fugadır. Aynı zamanda dijital fugalı kaplama olarak da üretillir. Yeni nesil ve son teknoloji olarak da mermer ve doğal taş desenli de üretilmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Burhan Kaya
Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, İnönü Caddesi, No:27 / Büyükçekmece - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34528
Telefon(lar): +902125402130 -
Fax - Cep: -
Web Site: https://www.decosaonline.com
E-Mail: info@decosaonline.com
Toplam Ziyaret: 1094
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 10.12.2017 14:53:32

Sayfa Araçları
 
 


Decosa Online İç Ve Dış Mekan Strafor Dekorlar Anahtar Kelimeleri

köpük tavan, tavan kaplama, köpük kartonpiyer, duvar kaplama

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle