trbarkod - Maltepe - İstanbul | Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


trbarkod
Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektöründedir.

trbarkod Firma Kodu : 3404 

Firma Tanıtım

TRBarkod uzun yıllardır WMS sektöründe 100’ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni depo stok teknolojisini en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye’de sektörününde kullanılmaktadır. Depo yazılımı ile birçok karmaşık ve zor sürecinizi basit, anlaşılır ve izlenebilir hale getiriyoruz. Günler süren depo sayım işini artık saatler içinde tamamlayabileceksiniz. Üretim faaliyetlerini yönetebileceksiniz. Saha satış ile plasiyerler tablet ya da cep telefonuyla çok daha rahat sipariş alıp fatura veya irsaliye kesebilecek.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: pınar durmuş
Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Ergenekon Sokak No:25/14 / Maltepe - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0 216 441 7 443 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.trbarkod.com
E-Mail: info@trbarkod.com
Toplam Ziyaret: 1137
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 3.11.2017 00:07:52

Sayfa Araçları
 
 


trbarkod Anahtar Kelimeleri

depo otomasyonu , depo yönetim sistemi , depo yönetim sistemleri , depo yazılımı , depo sayım

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,3125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle