BAGDAŞ NİKELAJ - Altındağ - Ankara | Mimarlık Ve İç Mimarlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


BAGDAŞ NİKELAJ
Mimarlık Ve İç Mimarlık Sektöründedir.

BAGDAŞ NİKELAJ Firma Kodu : 3391 

Firma Tanıtım

1977 yılında nikelaj ve kromaj alanında faaliyet göstermek amacı ile Ankara'da kurulan Bağdaş Nikelaj, nikelaj ve kromaj kaplama sektöründe ülkemizin rakipsiz kuruluşudur. Yıllarını bu sanata vermiş usta ellerden çıkan ürünlerinde, nikelin ve kromun muhteşem uyumu ile tanınan Bağdaş Nikelaj bu gün, yurtiçi nikelaj piyasasında saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. Firma sonuçtan emin oldukça her aşamada KALİTEYİ yakalamayı, hizmet üretmeyi, müşterinin ürünlerine farklı ufuklar açacak bir dünya yaratmayı marifet saymıştır. İşin zamanında teslimi, işin hangi aşamasında olursa olsun nasıl yapıldığının iyi bilinmesi dışında " KALİTE MEKANİZMASINI " iyi çalıştırma gerçeğini göz ardı etmeden ürünlerine teknolojiyi aktarmak gibi bir titizliği benliğine kazımıştır. 31 yıl önce başlanan bu heyecanlı serüvenin her aşaması olaylar, sevinçler, başarılar, gururlar ile doludur. METAL KAPLAMA; otomotiv sektöründen, sıhhi tesisat, armatür ve inşaat sektörüne, madeni eşyadan makina sanayiine, elektrik elektronik sanayiinden mücevharat, bujiteri ve hediyelik eşya sanayiine, savunma sanayiinden uzay sanayi proseslerine kadar birçok sanayii iş kolunun ayrılmaz, tamamlayıcı bir iş koludur. Dekorativ amacı yanında KOROZYON önleyici amacı ön plandadır. KOROZYON bir metalin çevresiyle girdiği kimyasal veya elektrokimyasal etkileşme sonucunda ürünün fonksiyonlarının yitirileceği bir zarara uğramasıdır. Kuruluşumuz yılların kazandırdığı deneyimiyle üretimine değer kattığı ürünün kullanım ömrünü arzu edilen optimal seviyeye çıkarabilmekte ve bunu belgeleyerek müşterisinin hizmetine sunmaktadır. Konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerine gerektiği yerde danışmanlık hizmeti vermekte ciddi çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bağdaş Nikelaj, müşterilerinin gözünde kalitesini, titizliğini, başarısını, saygınlığını, rakipsizliğini, dürüstlüğünü ve güvenini kanıtlamış bir kuruluştur. BAGDAŞ NİKELAJ (CS) SEKTÖRDE SADECE YASAL VE AHLAKİ ŞEKİLDE REKABET ETMEKTEDİR VE EDECEKTİR.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: CAVİT SAĞLAM
Adres: ÖZGÜ CADDESİ 36/2 SİTELER ANKARA / Altındağ - Ankara - Türkiye
Posta Kodu: 06000
Telefon(lar): 03123508402 -
Fax - Cep: 05325098876 -
Web Site: http://www.firmasec.com/firma/tmkky-bagdas-nikelaj/
E-Mail: bagdasnikelaj@gmail.com
Toplam Ziyaret: 6283
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 30.10.2017 10:52:50

Sayfa Araçları
 
 

Firmanın Resimleri


Firmaya Ait Kayıtlı Resim Bulunamadı.


Firmanın ÜrünleriFirmaya Ait Ürün Bulunamadı.

Firma Hakkında 2


Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

BAGDAŞ NİKELAJ Anahtar Kelimeleri

nikelaj,metal,krom,mobilya,iç mimari,mimari,aksesuar

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1099854 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle