Mavidüş Sanat Merkezi - Buca - İzmir | Dersaneler Ve Kurslar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Mavidüş Sanat Merkezi
Dersaneler Ve Kurslar Sektöründedir.

Mavidüş Sanat Merkezi Firma Kodu : 3390 

Firma Tanıtım

MAVİDÜŞ SANAT MERKEZİ Mavidüş Sanat Merkezi 27.kasim.2007 tarihinde açılmıştır. Atölyenin sahibi olan Mehmet Kutluay , ilk yıl kendi çalışmalarını ve güzel sanatlara hazırlık üzerine ön çalışma ve hazırlık devresi olarak çalışmalarda bulundu. Yaklaşık 1 yıl sonra 2009 yılından itibaren aktif olarak yetenek sınavlarına yönelik güzel sanatlara öğrenci hazırlamaya başladı. Bunun yanı sıra ilköğretim ve yetişkinler düzeyinde hobi resim kursları verdi. Mavidüş Sanat Merkezi şuan İzmir'in Buca ilçesinde ( Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi karşısında ) hizmet vermektedir. Türk Patent Enstitüsü tarafından, markası tescillenen “ Mavidüş Sanat Merkezi ” 10 yılı aşkın bir süredir bu sektörde hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve geniş içeriğimize web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. " www.mavidussanat.com.tr "

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mehmet Kutluay
Adres: Vali Rahmi bey mah. 126/1 Sokak No:1/B / Buca - İzmir - Türkiye
Posta Kodu: 35160
Telefon(lar): 02324879255 - 05321719788
Fax - Cep: -
Web Site: www.mavidussanat.com.tr
E-Mail: mavidussanat@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 4499
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 28.10.2017 16:01:53

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Mavidüş Sanat Merkezi Anahtar Kelimeleri

Resim kursu, resim kursları, izmirdeki resim atölyeleri, güzel sanatlar hazırlık resim kursu, çizim

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1835938 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle