MOR ÇANTA - Karatay - Konya | Giyim Mağazaları ve Konfeksiyon Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


MOR ÇANTA
Giyim Mağazaları ve Konfeksiyon Sektöründedir.

MOR ÇANTA Firma Kodu : 3387 

Firma Tanıtım

Mor Çanta 2014 yılında Konya'da tekstil piyasasında edinmiş olduğu yüksek tecrübeler ışığında Bez Çanta sektöründe yenilik,kalite,güven getirmek amacıyla kurulmuştur. İstediğiniz baskıyı istediğiniz boyutta yüksek kaliteli malzeme ile bez çantaya basıyoruz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: MURAT ORHUN
Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi 10560. Sokak NO :22Karatay / KONYA /TÜRKİYE / Karatay - Konya - Türkiye
Posta Kodu: 42050
Telefon(lar): 0332 342 20 17 -
Fax - Cep: - +90 554 913 73 58
Web Site: http://www.morcanta.com
E-Mail: info@morcanta.com
Toplam Ziyaret: 4130
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 23.10.2017 13:14:44

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

MOR ÇANTA Anahtar Kelimeleri

promosyon, bez çanta, çanta, reklam, promosyon çanta, baskılı çanta, sarraf çantaları, tela çanta,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 10,625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle