SEVEN MEDYA - Merkez - Denizli | Radyo Ve Televizyon İstasyonları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


SEVEN MEDYA
Radyo Ve Televizyon İstasyonları Sektöründedir.

SEVEN MEDYA Firma Kodu : 3380 

Firma Tanıtım

Seven Medya resmi olarak 2003 yılında ticari hayatına başlamıştır. Başta Denizli olmak üzere, tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini kurulduğu ilk günden itibaren sürdürmektedir. Kuruluşumuzun gerçek odak noktası olarak Doğru zaman, yer ve iş modeli ile sahip olduğumuz tüm birikimi doğru şekillendirerek Türk Girişimcilik ekosisteminin en büyük başarılarından biri olma şansını yakalamak olarak özetlersek şunu söyleyebiliriz: “Biz İcatlar Çıkartan Mükemmel Bir Takımız”… Evet çünkü bunu bütün bir ekip çalışması içinde profesyonel hatlar ile yönetmekteyiz. Bünyesinde konusunda Uzman “Metin Yazarları, Seo Uzmanları, Görsel Efekt Uzmanları, Sosyal Medya Uzmanları, Net Work Marketing Uzmanları, E-Ticaret Uzmanları, Art Direktörleri” barındıran Seven Medya; sektörel ve profesyonel çözümler sunmak, yeni iş ortaklıkları oluşturmak ve tüm yaratıcılığını kullanarak Mikro Bileşenlerden Makro Sonuçlar çıkarmak için sinerji yaratan profesyonel bir “Atölye”dir. Ülke çapında ve Uluslar arası arenada büyük bir yazılım firması olmanın yolunun; etkin, verimli ve çok çalışmaktan geçtiğinin farkında olan Seven Medya; “Sektörel” iş birlikleri ile %100 memnuniyet odaklı, özgün ve güvenilir proje yönetimi, tasarım ve teknoloji uygulamalarıyla, tüm paydaşlarına maksimum çözümler üreten ve kar getiren sonuçlara daha hızlı ulaşması için çaba sarf etmektedir. Seven Medya; gelişen teknolojinin nefesini soluyan ve müşterilerine, paydaşlarına ve/veya iş ortaklarına sürekli yenilikçi çözümler sunan “İnovatif” bir kuruluştur. Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitleniz olan müşterilerinizi etkilemektir. “Sizi zaten etkileyeceğiz…” Seven Medya olarak ihtiyacınız olan her bir grafik ve/veya görsel efekt parçasının ve kodlama çalışmalarının kurumsal imajınızı ne kadar güçlü kılabileceğini de biliyor olmamızdan dolayı sizinle uzun yıllar aynı paralel yolda “Partner Ship” olarak birlikte yol alacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle olduğunuz müddetçe İnovasyona, Ar-Ge’ye, Yaratıcı Aktivitelere hazır olmanızı şimdiden tavsiye ediyoruz. Seven Medya olarak; sizler için yapabileceklerimizin “Hayalleriniz İle Sınırlı” olduğunu unutmamanız… SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ: İlk öncelikle Firmanızı masaya yatırmakla Atölyemizde işe başlıyoruz. Hangi sektörde, bulunduğu konum, marka değeriniz, hedef kitleyi markanız ile nasıl bütünleştirebileceğimiz, yerel ve uluslar arası satış ağı ve/veya bölgeleri, hedefleri, potansiyel ulaşılamamış hedef kitleler, rakip firmalar, rakip firmaların pazar payındaki yerleri, sosyal medyadaki yeriniz ve nasıl kullandığınız, mobil platformda var olma süreçleriniz; bütün bunlar en ince ayrıntısına kadar uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek sizler için İnovatif ve perspektifi geniş çözüm yöntemlerimizi içeren bir fizibilite dosyası hazırlıyoruz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: EMRAH COŞKUN
Adres: Servergazi Mahallesi, Kiraz Sk. No:19, 20040 Merkezefendi/Denizli / Merkez - Denizli - Türkiye
Posta Kodu: SEVEN
Telefon(lar): 0258 373 1988 - 0258 373 1988
Fax - Cep: 0258 373 1988 - 0258 373 1988
Web Site: http://www.sevenmedya.net
E-Mail: sevenmedyaa@mail.com.tr
Toplam Ziyaret: 4609
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.10.2017 15:07:02

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

SEVEN MEDYA Anahtar Kelimeleri

seven, medya, seo,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1054688 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle