MEDDRON MEDİKAL ELEKTRONİK - Merkez - Kahramanmaraş | Elektronik Araçlar Bakım Onarım Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


MEDDRON MEDİKAL ELEKTRONİK
Elektronik Araçlar Bakım Onarım Sektöründedir.

MEDDRON MEDİKAL ELEKTRONİK Firma Kodu : 3242 

Firma Tanıtım

2000 yılından bu yana edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübe ile birlikte her türlü üst sınıf elektronik kart tamir ve parça tedariki sağlamakta olup firmamız, patoloji cihaz ve ekipmanları alanında uzmanlaşmanın yanı sıra, genel laboratuvar cihaz ve ekipmanları ile ilgili olarak da hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: ÜMİT EDİKLİ
Adres: NECİP FAZIL MAHALLESİ 50043 SOKAK YÖNDER APARTMANI A BLOK NO:14A / Merkez - Kahramanmaraş - Türkiye
Posta Kodu: 46050
Telefon(lar): 03442151075 -
Fax - Cep: 03442155317 - 5327779854
Web Site: http://www.meddron.com/
E-Mail: umit@meddron.com
Toplam Ziyaret: 4392
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 7.9.2017 12:40:41

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

MEDDRON MEDİKAL ELEKTRONİK Anahtar Kelimeleri

ELEKTRONİK MEDİKAL TIBBİ CİHAZLAR PATOLOJİ ELEKTRONİK KART TAMİRİ

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,21875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle