ÇİFTÇİ ARICILIK - Vezirköprü - Samsun | Nalburiye Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


ÇİFTÇİ ARICILIK
Nalburiye Sektöründedir.

ÇİFTÇİ ARICILIK Firma Kodu : 263 

Firma Tanıtım

EN UYGUN FİYATLARLA VE KALİTELİ MALZEMELERİYLE 2010 DAN BERİ SİZE HİZMET VERMEKTEDİR KURUCUSU MEHMET ÇİFTÇİ OLARAK YANLIZ İŞLETME YETKİSİ CAFER ÇİFTÇİ OGLU OLARAK SİZLERE EN UYGUN VE KALİTELİ MALZEMELERİ SUNMAKTAN ŞEREF DUYARIM SAYGILARIMLA CAFER ÇİFTÇİ  ÇİFTÇİ ARICILIK

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: CAFER ÇİFTÇİ
Adres: FAZIL AHMET PAŞA MAHALLESİ 3. KÜLTÜR SOKAK(107 CADDE NO: 11 ÇİFTÇİ ARICILIK / Vezirköprü - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 55900
Telefon(lar): 362 603 10 22 -
Fax - Cep: 0531 895 55 99 - 0545 317 19 17
Web Site: www.aricimalzemeleri.org
E-Mail: ari_malzemeleri2011@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 9200
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 23.11.2012 10:58:03

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

ÇİFTÇİ ARICILIK Anahtar Kelimeleri

vezirköprü CAFER ÇİFTÇİ, vezirköprü çiftçi arıcılık

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,078125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle