Kanepeci Ankuva - Altındağ - Ankara | Mobilya Döşeme, İmalat ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Kanepeci Ankuva
Mobilya Döşeme, İmalat ve Satış Sektöründedir.

Kanepeci Ankuva Firma Kodu : 2251 

Firma Tanıtım

Firmamız 2000 yılında koltuk ve kanepe imalatıyla başlayan faaliyetlerimizi ,tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak kalite,fonksiyonellik ve estetik benimsenerek  günümüze uygun ürün çeşitliliğini sürekli artırark devam etmektedir.  Bunun neticesinde,ürünlerimizin birinci kalite olmasına özen gösterilmektedir.Üretim alanında yapılan yatırımlar neticesinde,ürünlerde  kullanılan süngerler,ahşap kısımlar ,mekanizmalar ve işçilikte kalite en üst seviyeye ulaştırılmıştır.  Kaliteye giden süreçte sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızda ,nihai tüketicinin taleplerini en kısa süre içinde eksiksiz olarak karşılamak,satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mehmet KOÇER
Adres: Altınay Cad.Şenkal Sok. NO:39 / Altındağ - Ankara - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 03123487272 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: ankuvasofa@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 1722
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 29.11.2016 13:14:21

Sayfa Araçları
 
 


Kanepeci Ankuva Anahtar Kelimeleri

kanepeci koltuktakimi oturmaodasıtakimi sitelermobilya salontakimi

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,25 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle