sağ duyu danışmanlık - Bakırköy - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


sağ duyu danışmanlık
Danışmanlık Sektöründedir.

sağ duyu danışmanlık Firma Kodu : 2116 

Firma Tanıtım

Biz, sağlıklı bir evliliğin iyi ve insan ruh sağlığı için gerekli bir şey olduğuna inanıyoruz.  Çünkü evliliğin mutlu olmaya çalışan insanın en doğal içgüdülerinden biri olduğunu biliyoruz.  Dünya çapında yapılan araştırmalar; bazı hayati hastalıkların, erken ve beklenmedik ölümlerin, depresyonun, kalp rahatsızlıklarının, bağışıklık sistemi zayıflıklarının yalnız bireylerde daha çok görüldüğünü gösteriyor. Ayrıca antisosyal kişilik bozukluğu ve çeşitli semptomatik psikolojik rahatsızlıkların da ¨ev¨den ve ¨evlilik¨ten uzak kişilerde daha çok görüldüğü artık dünyanın kabul ettiği istatistiki bir gerçek.  Biz, Evlilik Terapileri Enstitüsü olarak, dünyadaki pek çok yaşam biçimi hızla bireyselleşmeye doğru koşarken, kolaylıkla gözden çıkarılan evliliklerin aslında nelere mal olduğunu ortaya koyarak ve evliliklerin amacını anlayarak, kişilere ve evliliklere mutluluğa giden yol haritaları çizme sorumluluğunu üstleniyoruz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: sag duyu
Adres: Pembe Ay sk. No:27 D:1-2 Çelik apt. İncirli / Bakırköy / Bakırköy - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 212 - 4447085
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: info@sagduyu.com
Toplam Ziyaret: 4834
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 25.10.2016 22:15:27

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,078125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle