Sadece Kapı İç ve Dış Mekan Kapılar - Büyükçekmece - İstanbul | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Sadece Kapı İç ve Dış Mekan Kapılar
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Sadece Kapı İç ve Dış Mekan Kapılar Firma Kodu : 2098 

Firma Tanıtım

Sadece kapı sitemizde, iç ve dış mekan kapıların tüm Türkiye'ye online nakit ve kredi kartına taksitli satışının yapıldığı kapı sitedir. Ürün grupları arasında amerikan kapılar, mdf kapılar, kompozit kapılar, çelik kapılar, masif kapı ve meşe kapılar yer almaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Burhan Kaya
Adres: Adnan Kahveci, İnönü Cd. No:27 / Büyükçekmece - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 02125402130 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.sadecekapi.com
E-Mail: info@sadecekapi.com
Toplam Ziyaret: 1726
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 23.10.2016 13:21:22

Sayfa Araçları
 
 


Sadece Kapı İç ve Dış Mekan Kapılar Anahtar Kelimeleri

amerikan kapı, masif kapı, mdf kapı, kompozit kapı, çelik kapı, sadece kapı

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle