Halı Yıkama Servisi - Ümraniye - İstanbul | Halı Yıkama Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Halı Yıkama Servisi
Halı Yıkama Sektöründedir.

Halı Yıkama Servisi Firma Kodu : 2083 

Firma Tanıtım

Şayet halı yıkama olarak bizi seçtiğinizde, daha derinlemesine temiz, hızlı kuruyan  sizin ve aileniz için daha sağlıklı bir ortam için en iyi adımı atmış olursunuz.  Carpet washing olarak her yıl günlük İstanbul genelinde 1.000’den fazla hane ve 1 milyon metrekareden fazla halı temizlemekteyiz, binlerce hanede halı temizliğinde güvenilir bir isim haline geldi tabi ki bunun geçerli bir sebebi var. Doğal  çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli hepsi yeşil sertifikalı solüsyonu ile kombine derin, daha uzun ömürlü halı temizliği sunmak için eşsiz bir temizlik sunmaktayız . Bu sizin, ailenizin ve eviniz için sağlıklı olduğu  anlamına gelir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Veli Karaboğa
Adres: Mehmet Akif Mah. 18 Mart Cad. no:12/c / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 02166426831 - 02166426931
Fax - Cep: - 05327037509
Web Site: http://www.haliyikamauzmani.com
E-Mail: yikamauzmani@gmail.com
Toplam Ziyaret: 5229
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 19.10.2016 16:23:49

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Halı Yıkama Servisi Anahtar Kelimeleri

halı yıkama,koltuk yıkama,perde yıkama,yorgan yıkama,kuru temizleme,overlok,ofis temizliği

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 10,98438 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle