TELEFON DİNLEME TR TELEFON TAKİP VE CASUS YAZILIMLARI - Merkez - İstanbul | Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


TELEFON DİNLEME TR TELEFON TAKİP VE CASUS YAZILIMLARI
Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektöründedir.

TELEFON DİNLEME TR TELEFON TAKİP VE CASUS YAZILIMLARI Firma Kodu : 2042 

Firma Tanıtım

Özellikle aileler çocuklarının nerede ve kimlerle olduğu, kimlerle konuştuğunu merak etmekte ve onlarla ilgili endişe duymaktadır. Ancak teknolojideki gelişmeler, ailelerin bu endişelerden kurtulmalarını da sağlamaktadır. Firmamız, ebeveynlere ya da şirket yöneticilerine telefon dinleme avantajı sunarak kolaylık sağlamaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden satış yapan firmamız, kurulumu yaptığı cihazlara yüzde 100 garanti vermektedir. 7 gün 24 saat kurumsal çatı altında hizmet veren firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ilkesine sadık kalmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetlerden biri olan telefon dinlemesinde kullanılan yazılım, hedef kişi telefonla görüşmeye başladığı anda izleme yapan kişinin cep telefonuna mesaj göndermektedir. Bu sayede izleye kişinin casus telefonu araması ile tüm görüşme dinlenebilmektedir.  Çağrı takibi de sunduğumuz hizmetlerden biridir. Bu sayede hedef telefona gelen ya da telefondan yapılan tüm çağrıların bilgisi, izleme yapan kişinin cep telefonuna bildirilmektedir. WhatsApp takibi de önemlidir. WhatsApp'ta yapılan tüm mesajlaşmalar, konuşmalar ve ses kayıtlarına ulaşılabilmektedir. Mesaj içeriklerinin öğrenilmesi de sunduğumuz yazılımların özelliklerinden biridir. Bu sayede hedef telefona gelen ve giden tüm mesajların görülmesi mümkün hale gelmektedir. Ayrıca hedef telefon üzerinden girilen sosyal medya sitelerinin şifrelerine ulaşmak da mümkün hale gelmektedir. Yazılımın bir başka özelliği de yer tespitidir. Bu özellik özelikle yaşlı insanların kaybolmalarının önüne geçmektedir. Sinyal tespiti de yapan yazılım, telefon kapalı bile olsa takip işlemini gerçekleştirebilmektedir. Yazılımla ortam dinlemesi de yapılabilmektedir.  Firmamız, mütevazı ancak profesyonel ekibi ile elektronik haberleşme ve takip sistemleri gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Casus telefon konusunda profesyonel çözüm üreten firmamız, çocukların nerede olduklarının öğrenilmesi için 24 saat süresince hizmet vermektedir. Firmamız, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek en modern sistemleri hayata geçirmektedir. Bunun için hizmet sunan yazılım geliştirme programcıları ve destek ekibimiz bulunmaktadır. Takip ürünlerimizin çoğu düzenli olarak geliştirilmektedir. Ürünlerin tamamı çok iyi incelenmekte ve sonrasında satışa sunulmaktadır. Firmamız, satış sonrası destek hizmeti de kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bunun için müşteri hizmetleri birimimiz 7 gün 24 saat sorunlara çözüm üretmek için telefonun başındadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Burak Yalçın
Adres: Dumankaya rezidansı Ataşehir - İstanbul / Türkiye / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0553 774 11 99 - 0553 773 11 99
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: info@telefon-dinlemetr.com
Toplam Ziyaret: 1758
Yorum Sayısı: 1
Kayıt Tarihi: 11.10.2016 22:22:53

Sayfa Araçları
 
 


TELEFON DİNLEME TR TELEFON TAKİP VE CASUS YAZILIMLARI Anahtar Kelimeleri

casus program, telefon dinleme, casus telefon, telefon takip

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz

Yorum Yazan : Telefon Dinleme
Tarih : 30.6.2018 16:24:29
TELEFON DİNLEME TR TELEFON TAKİP VE CASUS YAZILIMLARI
Telefon dinleme programı ile diğer ÇAKMA PROGRAMLARDAN kendinizi koruyun ve telefon dinleme konusunda en benzersiz deneyimi yaşayın. Ailenizin güvende kalması için en güvenli telefon dinleme programı SPY KONTROL için mutlaka sitemizi ziyaret edin ya da bizi arayın.
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,296875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle