Ktservis Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Şişli - İstanbul | Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Ktservis Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti
Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektöründedir.

Ktservis Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti Firma Kodu : 2022 

Firma Tanıtım

Ktservis Notebook Yedek Parça

2007 yılında kurulan Ktservis Bilişim Hizmetleri Tic Şirketi notebook servis ve yedek parçaları alanlarında çalışmaktadır.
Firma belli başlı markalar için notebook lcd ekranları , notebook klavyeleri , notebook adaptörleri , Ni-on ve Fitcell markalı 
notebook pillerinin satışını yapmaktadır. 

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Buran Bugan
Adres: Raşit Rıza Sok no:8/B Mecidiyeköy / Şişli /İstanbul / Şişli - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34000
Telefon(lar): 02122727552 -
Fax - Cep: 02123561771 -
Web Site: http://www.ktservis.com.tr
E-Mail: bilgi@ktservis.com
Toplam Ziyaret: 1661
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 7.10.2016 10:54:47

Sayfa Araçları
 
 


Ktservis Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti Anahtar Kelimeleri

notebook,laptop,pil,batarya,lcd ekran,klavye,adaptör

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,078125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle