Ervada Mobilya - Merkez - İzmir | Mobilya Döşeme, İmalat ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Ervada Mobilya
Mobilya Döşeme, İmalat ve Satış Sektöründedir.

Ervada Mobilya Firma Kodu : 1959 

Firma Tanıtım

2004’te tüketiciye en dogru hizmet modeli olan magazacılıgı seçen Ervada Mobilya, bu süreçte Izmir’de alısveris merkezlerindeki magazalarında binlerce müsteriye hizmet etmistir. 2003’lü yıllarda internetin hayal edilemeyen bir şekilde,zaman ve mekân farkı gözetmeksizin ilerleyisi, onu yaşam şeklimizin merkezine yerlestirdi.  Bu hızlı degisim hem fiziksel hem de zihinsel sınırları ortadan kaldırdı, neredeyse internetsiz bir yaşam düşünülemez oldu. Teknolojiye sahip olmanın ve kullanmanın kolaylasması internet kullanımı ve kültürünün yaygınlaşmasını saglarken, güvenlik alanındaki gelismeler ve yine internetin sagladıgı sınırsız ve anında bilgi paylasımı,  Online satısa olan güveni arttırdı. Büyük şehirlerde yaşanan zamansızlık, küçük sehirlerde arzın eksikligi karsısında bulundugumuz yerden tüm ürünleri inceleyerek, karsılastırarak ve arastırarak alısveris yapabilme ayrıcalıgı online satışın payını inanılmaz bir hızla artırdı ve bu büyüme katlanarak devam etmektedir.  Perakende magazacılıgında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi iliskilerinin yanı sıra, 2009 yılında e-ticaret için dogru ortamın olusması Ervada Mobilya dogmasını saglamıstır  Merkezini Izmir’de bulunan Ervada Mobilya ve hazırlıkların ardından sadece online satış ile e-ticaret markaları ile devam etme kararı aldı.Bu alandaki ıs gelistirme çalısmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.  Ervada Mobilya geçmisten gelen tecrübeyle tüketicinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyor. Magazalardaki güler yüzlü ve sıcak hizmetini internet üzerinde de hissettiriyor.  Satıs öncesive satıs sonrası tüm asamalarda bu mutluluga gölge düşürecek engelleri önlemek için çok çalısıyoruz.Bu çabanın sonucunda %99,2’ye varan memnuniyet geri dönüşleri bizi daha iyisi için motive ediyor, işimizin her aşamasını "memnuniyetle” yapıyoruz

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Ayşe Bayram
Adres: Yeşillik Caddesi No : 6 / B Karabağlar İZMİR / Merkez - İzmir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 2322282727 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.ervada.com/
E-Mail: info@ervada.com
Toplam Ziyaret: 1822
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 17.9.2016 01:13:52

Sayfa Araçları
 
 


Ervada Mobilya Anahtar Kelimeleri

mobilya izmir

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,109375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle