ZİNCİRLİ VİNÇ SİSTEMLERİ - Gebze - Kocaeli | İş Makinaları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


ZİNCİRLİ VİNÇ SİSTEMLERİ
İş Makinaları Sektöründedir.

ZİNCİRLİ VİNÇ SİSTEMLERİ Firma Kodu : 1954 

Firma Tanıtım

2005 yılında faliyetlerine başlayan firmamiz kaldırma ve taşıma ekipmanları sektöründe lider konuma gelmiştir.   Zincirli Vinç ve Manuel Zincirli vinçler  diğer endüstriyel kaldırma ekipmanlarına makinalarına göre daha uygulaması ve kullanımı daha ekonomik pratiktir.  Ayrıca diğer sistemlere göre daha güvenli ve priratik olması üretim, kurulum kullanım ve bakım uygulamalarında daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.  Vinçlerimiz 6 ve 10 metre sabit kaldırma yüksekliklerine sahip oldukları gibi, müşteri arzu etmesi halinde istenilen yükseklikte ayarlanabilmektedir.  2 ve 4 hareketli vinç çeşitlerimiz elektromanyetik frenli olup uluslararası mühendislik standartlarına göre imal edilmiştir ve belgelendirilmiştir.  4 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola hareketleridir. 6 hareket; aşağı-yukarı-sağa-sola-ileri-geri hareketleridir.  Satış sonrası garanti, servis ve bakım konularında uzman deneymli ekibimizle hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. üstün kaliteyi ön planda tutmak ve Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli değerlerimizdendir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: OKTAY YILDIRIM
Adres: Akse Mevki No: 261 41400 GEBZE/KOCAELİ / Gebze - Kocaeli - Türkiye
Posta Kodu: 41400
Telefon(lar): 02627248373 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.zincirlivinc.com
E-Mail: info@zincirlivinc.com
Toplam Ziyaret: 5068
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 13.9.2016 17:54:41

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

ZİNCİRLİ VİNÇ SİSTEMLERİ Anahtar Kelimeleri

zincirli vinç,elektrikli zincirli vinç, şaryolu vinç, halatlı vinç, caraskal, ceraskal

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle