Zemin Kaplama Dünyası - Kartal - İstanbul | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Zemin Kaplama Dünyası
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Zemin Kaplama Dünyası Firma Kodu : 1940 

Firma Tanıtım

2012 yılında İstanbulda kurulan firmamız kısa sürede büyüyerek ülkemizin 81 iline de hizmet verebilir bir seviyeye gelmiştir. 

Ağırlıklı olarak, okul, hastane, dersane, fabrika gibi kurumsal firmalara hizmet vermekte olan firmamız şuan bünyesinde bulunan her biri 6 kişiden oluşan 4 grup halinde toplam 24 kişilik uygulama ekibi hizmet sunmaktadır. 

Ofis merkezimiz istanbul kartal'da bulunup ayrıyetten kaıköy kardeşler iş hanı içerisinde de ofisimiz bulunmaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Yunus Emre Aydın
Adres: E-5 Yanyol caddesi, Dumankaya Vizyon Towers, No:208 Kartal / Kartal - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34865
Telefon(lar): 216 - 4576411
Fax - Cep: 543 - 5043736
Web Site:
E-Mail: info@zeminkapla.com
Toplam Ziyaret: 4943
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 7.9.2016 16:55:28

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Zemin Kaplama Dünyası Anahtar Kelimeleri

zemin kaplama, pvc zemin kaplama, epoksi zemin kaplama

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 5,355469 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle