Loris Ajans ve Bilişim Hizmetleri - Yenimahalle - Ankara | Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Loris Ajans ve Bilişim Hizmetleri
Bilgisayar Satış Bakım Onarım Sektöründedir.

Loris Ajans ve Bilişim Hizmetleri Firma Kodu : 1939 

Firma Tanıtım

Sektörde emin adımlarla ilerlemesine devam eden Loris Ajans ve Bilişim Hizmetleri kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, SEO çalışmaları, kurumsal kimlik tasarımları gibi hizmet dallarında faaliyet göstermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Serdar Kara
Adres: 1439. Cadde 15/1 İvedik OSB / Yenimahalle - Ankara - Türkiye
Posta Kodu: 06378
Telefon(lar): 03123941300 - 05065789531
Fax - Cep: - 05065789531
Web Site: http://www.lorisajans.com
E-Mail: serdarkara@lorisajans.com
Toplam Ziyaret: 1796
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 7.9.2016 08:31:22

Sayfa Araçları
 
 


Loris Ajans ve Bilişim Hizmetleri Anahtar Kelimeleri

web tasarım, e-ticaret, seo, kurumsal kimlik

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,109375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle