KISMET RESTORAN - Vezirköprü - Samsun | Lokanta Ve Restaurantlar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


KISMET RESTORAN
Lokanta Ve Restaurantlar Sektöründedir.

KISMET RESTORAN Firma Kodu : 184 

Firma Tanıtım

sabahları zengin kahvaltı çeşitleri ve tüm gün bounca gece 12 ye kadar ızgara çeşitleri(pirzola,büftek,taşhan köfte,şiş,adana)balık çeşitleri ileızgara tava levrek çupira hamsi mezgit.sınırsız çay keyfi.yine günün her saaati bir fincan türk kahvesi ile nargile keyfi dinlenebileceğiniz ailenizle birlikte huzur bulacağınız tarihi bir mekan.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: İsmet Öncel
Adres: HASTANE YOLU KURU ÇEŞME KARSISI / Vezirköprü - Samsun - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0 362 647 44 98 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: asi.baro@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 13132
Yorum Sayısı: 2
Kayıt Tarihi: 08.10.2012 13:42:10

Sayfa Araçları
 
 


KISMET RESTORAN Anahtar Kelimeleri

vezirköprü taşhan cafe restaurant,taşhan cafe restaurant,vezirköprü kısmet restorant,kısmet restoran

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz

Yorum Yazan : ismet öncel
Tarih : 12.12.2014 11:13:29
taşhan cafe restaurant
bu restorantın sahibiyim taşhanın yanması sebebi ile bu restorant kapanmış olup aynı hizmeti kısmet restorant olarak vermekteyiz isminin değiştirilmesini rica ediyorum sizden yeni ismni KISMET RESTORAN ADRESİ HASTANE YOLU KURU ÇEŞME KARSISI
Yorum Yazan : ismet öncel
Tarih : 11.07.2014 15:08:31
taşhan cafe restaurant
taşhan iş yeri ismet öncel tarafından cevir alınmıştır numara ve bilgileri ismet öncel 5324274134 3626474498 olarak değiştirirseniz sevirimi virköprü taşhan ismet cel...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,140625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle