AHSEN KÖMÜR KATI YAKIT ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (İsmail Güdül) - Merkez - Samsun | Kömür Ve Odun Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


AHSEN KÖMÜR KATI YAKIT ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (İsmail Güdül)
Kömür Ve Odun Satış Sektöründedir.

AHSEN KÖMÜR KATI YAKIT ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (İsmail Güdül) Firma Kodu : 1825 

Firma Tanıtım

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: İsmail GÜDÜL
Adres: Cumhuriyet Cad. No:147/A Kılıçdede Mah / Merkez - Samsun - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0362 234 08 75 -
Fax - Cep: 0362 234 08 73 -
Web Site:
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 8136
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 10.8.2016 13:48:00

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

AHSEN KÖMÜR KATI YAKIT ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (İsmail Güdül) Anahtar Kelimeleri

samsun ahsen kömür, samsun akabe kömür

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle