Direksiyon Geliştirme Merkezi - Şişli - İstanbul | Sürücü Kursları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Direksiyon Geliştirme Merkezi
Sürücü Kursları Sektöründedir.

Direksiyon Geliştirme Merkezi Firma Kodu : 1800 

Firma Tanıtım

Teknik direksiyon dersi ile sizi trafikte araba kullanır hale getiriyoruz. Ortalama 5 gün ders sonunda, aracınızı sorunsuz kullanın. İsteyen bayan öğrencilerimize bayan direksiyon öğretmenleri. Araçlarımızda özel tertibatlı MEB onaylı pedallar bulunmaktadır. İsteyen kursiyerlere kendi araçlarıyla direksiyon eğitimi.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: İsmail YULA
Adres: İzzetpaşa Mah. Yeni Yol Cad. Balcı İş Hanı No:14/2 / Şişli - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34440
Telefon(lar): 2122172911 - 5325121772
Fax - Cep: -
Web Site: www.direksiyonkursu.com
E-Mail: iletisim@direksiyonkursu.com
Toplam Ziyaret: 4807
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 2.8.2016 14:15:23

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Direksiyon Geliştirme Merkezi Anahtar Kelimeleri

direksiyon dersi direksiyon kursu özel direksiyon dersi trafikte direksiyon dersi

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1879883 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle